Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Výrazně jsme rozšířili možnosti výroby o nejmodernější technologie. Nyní vám můžeme nabídnout ještě širší paletu možností, jak realizovat vaše požadavky.

Mimaki UJF-7151 Plus
Precizní UV LED tiskárna s přímým tiskem na předměty, která využívá nejmodernější digitální technologie jako alternativu k tradičnímu sítotisku. Lze potisknout širokou škálu plastů, eloxovaný hliník, sklo, dřevo, lakované plechy. 

Epson SureColor S-80610
Vysoce kvalitní velkoformátový tisk s širokou paletou barev. Barevná škála zahrnuje až 98 % PANTONE Solid Coated – certifikace PANTONE. Mimořádná odolnost tisku v exteriéru - 3 roky bez laminace. Tiskneme na širokou škálu samolepicích folií, backlitu pro podsvícenou grafiku, papíru, PVC a textilní bannery, papírové a luxusní textilní tapety. 

Zünd S3M – 800
Digitální gravírovací stroj s rozměrem stolu 800 x 1300 mm, maximální síla materiálu až 25 mm podle typu nástroje a zpracovaného materiálu. Mimořádně široká škála typů materiálů: 

  • gravírování a řezání barevných kovů, dřeva, plastů, hliníkových sendvičů, lepenky, plastových a papírových sendvičů, polystyrénu, plastové pěny, kůže či gumy.
  • zpracování kartonáže - vzorky obalů včetně potisku, malosériová výroba atypických obalů z papíru a plastů


Další novinky

Galerie